Domy na sprzedaż Łódź Górna

DOMY NA SPRZEDAŻ ŁÓDŹ GÓRNA

Jako deweloper postanowiliśmy sprostać oczekiwaniom osób szukających domu w dobrej cenie i w jak najlepszej lokalizacji. Pracujesz w Łodzi i szukasz domu, z którego nie będziesz mieć daleko do pracy, a zarazem będzie to spokojna okolica? U Nas możesz kupić dom w cenie mieszkania! Warto wiedzieć, że na łódzkim rynku nieruchomości to rzadko spotykane rozwiązanie. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddajemy Osiedle Bliska Wola, które znajduje się zaledwie 5km od Łodzi Górna. Znajdują się w nim ekskluzywne, nowe domy po cenie rynkowej mieszkań. Możesz więc pozwolić sobie na więcej, niezależnie od stanu portfela! Zaprojektowaliśmy różne typy budynków, aby każdy miał okazję dobrać dla siebie wymarzoną nieruchomość.

NOWE DOMY ŁÓDŹ GÓRNA

Bliska Wola to nowoczesne, zamknięte osiedle domów szeregowych. Można więc czuć się tutaj bardzo bezpiecznie. Domy pod klucz oddane są do zamieszkania, bez potrzeby nakładu pracy i finansów ze strony mieszkających. Jasne, przytulne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza idealnie wpisują się w rys domów modernistycznych. Ciekawy design i praktyczność sprawiają, że modernistyczne osiedle to dwie opcje zabudowań: standardowa wersja domów, typu A,B,C oraz alternatywne wersje domów E i F. Warto zapoznać się z dokładnym opisem domów, żeby zadecydować, w jakim budynku chce się zamieszkać. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń!

Atrakcyjna lokalizacja w Łodzi Górnej to świetne rozwiązanie dla osób, które pracują w centrum województwa i szukają lokum na stałe. W przestronnych wnętrzach, na spokojnym i bezpiecznym osiedlu najlepiej będą czuły się rodziny z dziećmi. Nowoczesny styl, praktyczne zastosowania i ulokowanie w spokojnej okolicy – to wizytówka osiedla Bliska Wola. Interesująca oferta mieszkań dostępnych w atrakcyjnej cenie to świetna opcja na łódzkim rynku nieruchomości. Osiedle Bliska Wola jest miejscem, w jakim warto zamieszkać, kiedy szuka się „złotego środka” pomiędzy zgiełkiem miasta a cichym zakątkiem.

Osiedle Bliska Wola składa się z 3 typów domów A, B i F.

Budynek mieszkalny Typ A

Lokalizacja osiedla

Osiedle Bliska Wola znajduje się w Pabianicach przy ulicy Rzgowska VII.

Dostępność

Najedź kursorem na dom, aby sprawdzić jego dostępność. Kliknij na niego, by zobaczyć plan pięter.

Skontaktuj się z nami

Siedziba firmy:
ul. Partyzancka 94/106
95-200 Pabianice
Telefon:
+ 48 505 856 333
Email:
biuro@osiedlebliskawola.pl
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Facebook